Potrebujete navrhnúť a zrealizovať kuchyňu podľa vašich predstáv?

Premýšľate o novej kuchyni a potrebuje poradiť, navrhnúť a zrealizovať vašu kuchyňu? Ak áno, vieme vám navrhnúť a zároveň aj zrealizovať kuchyňu na mieru podľa vašich predstáv.

Kuchyňa je miesto, ktoré je jadrom domácnosti, miestom, kde trávime veľa času, kde sa rodina stretáva pri jednom stole. Preto sa určite vyplatí nepodceniť prípravu 3D grafického návrhu kuchyne, ako aj radu v rámci výberu materiálu, z ktorého by mala byť vyrobená, aby ste sa v nej aj po rokoch cítili príjemne a komfortne. Každý materiál, z ktorého sa kuchyňa vyrába má svoje špecifiká, výhody a nevýhody.

Kuchyne však musia zodpovedať nielen možnostiam priestoru, ale v neposlednom rade aj požiadavkám zákazníka a radám odborníkov. Ako sa vraví, všetko so všetkým súvisí, takže je naozaj dôležité zvoliť nielen správne miesto chladničky, umývačky riadu, domácich spotrebičov, ale predovšetkým kuchynské linky a ich montáž musia byť prispôsobené prostrediu a komfortu používateľa.

Ako pri každom priestore k zariadeniu, aj pri kuchyni je potrebné predovšetkým myslieť na to, kto bude kuchyňu najviac používať. Preto je dôležité kuchynskú linku, ako i skrinky zariadiť na mieru podľa vkusu, ale aj výšky používateľa. Rozmiestnenie spotrebičov musí byť rovnako premyslené tak, aby bol v kuchyni dostatok priestoru na varenie, stolovanie ale i zábavu.

Záleží nám na tom ako sa budete cítiť vo Vašej novej kuchyni, preto neváhajte a oslovte nás a my Vám umožníme s dôrazom na detail, ako i estetické plánovanie, zrealizovať 3D grafický návrh, i samotnú realizáciu novej kuchyne!

2019-02-15T10:03:00+00:00