Realizácia vzorového rodinného domu Versatile v projekte Lastovičky

V apríli 2019 sme zrealizovali pre developera Vestal Living, s.r.o. nábytkom na mieru vzorový rodinný dom Versatile v projekte Lastovičky. Developer si v rámci farebnosti nábytku zvolil prevedenie použitia hladkej bielej, perlovo šedej a drevodekoru – dub bardolino prírodný. Rodinný dom sme zariadili vo vstupnej časti domu, čiže šatníkovú skriňu so sedením a úložným priestorom.

V obývacom priestore sme zrealizovali knižnicu, ktorá pozostáva z niekoľkých kubusových poličiek zavesených na stene. Ich usporiadanie poskytuje možnosť uložiť veci nielen do nich, ale aj na ich vrchné dná. 

S netradičným riešením pokračovania vstupnej časti do kuchyne vzniklo účelné a jednoduché riešenie kuchynskej linky. Vďaka kuchynskému ostrovu, ktorý opticky rozdeľuje priestor, vznikla jedálenská časť, kde sa pohodlne usadia štyria obyvatelia rodinného domu.

V rámci obývačky sme pod okno umiestnili sedačku spolu s konferenčným stolíkom. Taktiež obsahuje TV zostavu a set závesných políc na dekoračné prvky.

Po schodoch do druhého podlažia je spálňa, v ktorej nesmú chýbať praktické nočné stolíky vo forme poličiek, štandardná manželská posteľ a šatníková skriňa s knižnicou.

Aj do kúpeľne sme urobili jednoduchý, praktický kúpeľňový nábytok, kde určite každý ocení skrinku pod umývadlom, ako i skrinku nad umývadlom so zrkadlom a  úložným priestorom.

Ak vás náš projekt interiéru na kľúč zaujal a chceli by ste sa o ňom dozvedieť viac, neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0905 847 098 a dohodnúť si stretnutie, na ktorom vám Vaše otázky radi zodpovieme.

2019-06-27T13:20:14+00:00