Návrh dennej zóny v rodinnom dome ENDE I.  v projekte Lastovičky

V tomto roku 2020 developer Vestal Living, s.r.o. začal s výstavbou posledných rodinných domov ENDE I., ENDE I.II a ENDE II., ktoré sú už v predaji a ponúka ich v rôznych dispozíciách so 4-5 obytnými miestnosťami.

My sme sa zamerali na rodinný dom ENDE I., ktorý má výmeru 98 m² a pozemkom 473 m². Pripravili sme návrh dennej zóny pre tento dom a to s použitím troch rôznych drevodekorov  v rámci nábytkov /dub hamilton prírodný, dub bardolino prírodný a dub davos lanýžovohnedý/.

V spoločenskej časti domu sa nachádza kuchyňa a obývacia miestnosť so vstupom na priestrannú, čiastočne krytú terasu.

V prvom návrhu dennej zóny sme použili na nábytok drevodekor dub hamilton prírodný a bielu hladkú. Pracovná doska a zástena v kuchyni je tiež v drevodekore dub hamilton prírodný.

V druhom návrhu sme na nábytok použili svetlejší odtieň duba a to dub bardolino prírodný v kombinácii s bielou hladkou. Zástenu v kuchyni sme v návrhu podtrhli zaujímavým, hravým pestrofarebným obkladom a na pracovnú dosku a horné skrinky sme použili tiež drevodekor bardolino prírodný.

Do tretieho návrhu sme použili na nábytok tmavší dub davos lanýžovohnedý v kombinácii s bielou hladkou. Kuchynskú zástenu a pracovnú dosku sme navrhli v tom istom odtieni duba, len na horné skrinky sme použili kašmírovo šedú farbu, aby sme kuchyňu trošku obzvláštnili.

Ak vás náš návrh dennej zóny zaujal a chceli by ste sa o ňom dozvedieť viac, neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0905 847 098  alebo si  dohodnúť stretnutie, na ktorom vám vaše otázky radi zodpovieme.

2020-03-30T14:24:34+00:00