Interiér „na kľúč“ rodinného domu Versatile v projekte Lastovičky,
Nová Dedinka

V prvom štvrťroku 2019 pripravuje naša spoločnosť Solidis v spolupráci s partnerským štúdiom AVAL-JZ realizáciu vzorového radového rodinného domu Versatile, pre projekt Lastovičky v Novej Dedinke, a to zariadením nábytkom na mieru.

Interiérový návrh od architektky Ing. arch. Martiny Geletovej rešpektuje priestorové možnosti tohto rodinného domu, snaží sa využiť každý jeden jeho centimeter a ponúknuť svojmu budúcemu užívateľovi kombináciu komfortu, praktickosti a estetiky.

Pre projekt interiéru na kľúč naša architektka vybrala 3 trendové farebné kombinácie dekorov, z ktorých by sa nábytok pre  tento projekt vyrábal, akceptovaním filozofie developerského projektu „bývania za rozumnú cenu“. Developer si zvolil 2. variantu prevedenia použitia laminobielej hladkej v kombinácii s dubom bardolinom prírodným a perlovo šedou.

Rodinný dom budeme zariaďovať nábytkom na mieru vo vstupnej časti domu, čiže šatníkovú skriňu so sedením a úložným priestorom, kuchynskú linku, obývací priestor /TV zostava, set závesných políc, konferenčný stolík/.

V obývacom priestore nesmie chýbať knižnica, ktorú architektka rozhodla umiestniť pod rameno schodiska, kde vypĺňa prázdny priestor. Knižnica pozostáva z niekoľkých kubusových poličiek zavesených na stene. Ich usporiadanie poskytuje možnosť uložiť veci nielen do nich, ale aj na ich vrchné dná. Poličky môžete usporiadať, resp. otáčať podľa vlastného vkusu.

Po schodoch do druhého podlažia je spálňa, v ktorej nesmú chýbať praktické nočné stolíky vo forme poličiek, štandardná manželská posteľ a šatníková skriňa s knižnicou.

Aj do kúpeľne budeme dodávať kúpeľňový nábytok, kde určite každý ocení skrinku pod umývadlom, ako i skrinku nad umývadlom so zrkadlom a  úložným priestorom.

Každá izba v radovom dome Versatile je samostatne navrhnutá architektkou. Projekt je možné realizovať na kľúč, a to hlavne pre tých, ktorí nemajú čas behať po štúdiách a riešiť samovoľne zariadenie celého domu.Preto, ak vás náš projekt interiéru na kľúč zaujal a chceli by ste sa o ňom dozvedieť viac, neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si stretnutie, na ktorom vám Vaše otázky radi zodpovieme.

2019-01-21T08:52:31+00:00