Interiér rodinného domu ENDE III. v projekte Lastovičky

Návrh moderného a sviežeho interiéru v rodinnom dome ENDE III. sa nesie v duchu sviežich, svetlých tónoch. Prepojenie obývačky a kuchyne prináša štedrý spoločenský priestor, v ktorom je miesto i pre jedálenskú časť. Kuchynská linka s ostrovom je v bielej matnej farbe v kombinácii s teplým drevom a na ostrove je použitá aj kamenná šedá farba . Spotrebiče uceľujú pocit jednoty a kuchyňa pôsobí tvarovo príjemne a čisto. Do kuchyne je umiestnená veľká americká chladnička, do ktorej sa zmestí dostatok čerstvých potravín.

Do vstupnej chodby domu sme vytvorili nábytkom dostatok úložného priestoru. Nielen pre aktuálne používané a nosené veci, ale aj pre uskladnenie sezónneho oblečenia. Umiestnením zrkadla na protiľahlú stenu sme otvorili ešte viac priestor.

Obývacia izba je dostatočne presvetlená s veľkými oknami do záhrady po celej jednej strane a tak je dispozícia obývačky daná. Na jednej strane je TV stolík v minimalistickom dizajne a sivá sedačka do tvaru „L“ doplnená o  konferenčný stolík. Priestor disponuje aj s krbom, ktorý poslúži na spríjemnenie atmosféry v chladnom zimnom období.

Spáľňa disponuje s praktickým walk-in šatníkom s posuvnými zrkadlovými dverami. Izba je zariadená útulnou čalúnenou posteľou sivej farby doplnená o nočné stolíky a závesný stolík na líčenie s okrúhlym zrkadlom na stene.

Návrh detskej izby pre mladú slečnu, ktorá má rada ružovú farbu. Praktická izba, kde bude mať  dostatok miesta na hranie, učenie, ale i možnosť nájsť potrebný pokoj a energiu do ďalšieho dňa.

Páči sa vám náš návrh do rodinného domu? Oslovte nás a my vám radi pomôžeme s návrhom vášho domu, či bytu, výberom vhodných materiálov, zariaďovacích prvkov a zastrešíme aj samotnú realizáciu!

2020-11-23T09:57:33+00:00