INTERIÉRY

INTERIÉRY

Nová Dedinka – dom Motiv

Inšpirujte sa realizáciou kuchynskej linky a TV skrinkou do obývačky  v rodinnom dome MOTIV v Novej Dedinke. Moderná kuchynská linka do tvaru “L” , ako i obývačková skrinka s barovým pultom už robí radosť svojim novým majiteľom. Materiálové prevedenie nábytku-  lamino antracit v kombinácii s drevodekorom akácia Lakeland. Vstavaná skriňa v bielom matnom lamino prevedení s dostatkom úložného miesta dotvára detskú izbu.

Bratislava – byt NUPPU

Realizácia dennej zóny bratislavského bytu, vstupnej časti a kúpeľňovej skrinky disponujúca dvomi hlavnými dekormi a to dubom halifaxom prírodným v kombinácii s neutrálnou bielou matnou. Nábytok je obzvláštnený pastelovým fialkovým odtieňom, ktorý dodáva interiéru príjemný akcent.

Bernolákovo – Rodinný dom

Kuchynská linka s ostrovom v modernej sivej farbe podľa predstáv klientov realizovaná v materiálovom prevedení EGGER lamino.  Kuchynská linka pôsobí vysoko sofistikovaným dojmom, nepôsobí sterilne a chladne. Kuchyňu dopĺňajú spotrebiče značky TEKA, ktoré sme tiež dodávali.

Bratislava – Panorama City

Moderný nábytok na mieru dvojizbového bytu v developerskom projekte Panorama City realizovaný v materiálovom vyhotovení EGGER lamino + HPL lamino. Interiér pôsobí vzdušne a zároveň má dostatok úložného priestoru. Výrazným prvkom v kuchyni je perforovaný obklad steny, ktorý slúži napríklad na zavesenie kuchynských utierok, náradia, či tašiek.

Marianka – Rodinný dom

Kuchynská linka prepojená s obývačkovou nábytkovou zostavou riešená pozdĺžne na celú dĺžku rodinného domu. Pod schodiskom na druhé podlažie je zrealizovaná komora, ktorá je prístupná skrytými dverami v drevenom obklade. Zaujímavým akcentom v priestore domu tvorí stojan na vínové fľaše zapracovaný taktiež do obkladu.

Stupava – Rodinný dvojdom

Funkčný a moderný interiér v nadčasovej bielej farbe vo vysokom lesku. Použitý materiál SENOSAN.

Nová Dedinka – Rodinný dom

Zľahka industriálny interiér rodinného domu pre mladú rodinu s vášňou pre drevo.

Bratislava – Lenardova

Svieži nábytok v novom zrekonštruovanom panelákovom byte v Bratislavskej Petržalke v laminátom prevedení.

Bratislava – Kaviareň

Príjemná a svieža kaviareň SUSEDIA realizovaná trendovými 3D laminátmi od renomovaného nemeckého výrobcu PFLEIDERER.

Bratislava – Slavín

Elegantný a moderný interiér rodinného domu realizovaný pomocou prírodných materiálov v kombinácii s umelým kameňom a lamino povrchom.