INTERIÉRY

INTERIÉRY
NÁVRHY A REALIZÁCIE

Plníme vaše sny o komfortnom bývaní.

Sme interiérové štúdio, ktoré vám vie zrealizovať návrh interiéru na mieru po praktickej, ako aj dizajnovej stránke. Profesionálna pomoc dizajnéra vás dokáže nasmerovať správnym smerom, ušetriť čas, ale i vaše peniaze. Pri návrhoch sa snažíme, čo v najväčšej miere komunikovať aj so zákazníkom, aby sme sa spoločne dostali do úspešného konca navrhnutého interiéru. Interiéry, ktoré navrhneme vieme následne aj zrealizovať, pomocou našich dlhoročných overených partnerov.

Bratislava – dom – Piesková

Návrh kuchynskej linky s ostrovom, jedálenskej a obývacej časti, detskej izby do rodinného domu v Bratislave.

Zobraziť referenciu

Záhorská Bystrica – dom – Floriánka

Návrh dennej zóny rodinného domu, zádveria a nábytkovej zostavy pod schodiskom v projekte Floriánka – Záhorská Bystrica.

Bratislava- byt – Klingerka

Návrh kuchynskej linky a TV zostavy do bytu pre mladú slečnu v projekte Klingerka.

Slovenský Grob – rodinný dom

Návrh kuchynskej linky s ostrovom a obývacej časti rodinného domu v Slovenskom Grobe.

Bratislava – byt – Uránová

Návrh bratislavského bytu v mestskej časti Ružinov, ktorý bol v pôvodnom stave a potreboval inováciu.

Bratislava – byt – Slnečnice

Návrh dennej zóny, zádveria a spálne do bratislavského bytu v projekte Slnečnice pre mladú rodinu.

Bratislava – Račianska – GUTHAUS

Návrh dennej zóny, zádveria a spálne bratislavského bytu v projekte GUTHAUS pre mladú rodinu s deťmi.

Bratislava – byt – Závadská

Moderný návrh dennej zóny bytu a študentských izieb v Bratislave – Rača. Návrh bytu sa nesie v svetlých tónoch dreva a bielej farby. Detské izby sú funkčné, moderné s dostatkom úložného priestoru pre malé školáčky.

Bratislava – byt – Mlynské Nivy

Moderný, nápaditý, svieži návrh jednoizbového bytu v Bratislave v projekte NUPPU s dostatkom úložného priestoru a pracoviskom. Farebnosť interiéru sa nesie v duchu svetlého dreva, sivej a bielej farby.

Nová Dedinka – radový dom – Versatile

Navrhovaná bola denná časť domu pozostávajúca zo zádveria, kuchyne, obývacej izby a schodiska. Celému interiéru kraľuje tmavé teplé drevo v spojení s chladným betónovým stropom, čo má za následok výsledný industriálny efekt, ktorý je podporený čiernymi časťami nábytkov a zvolenými svietidlami, či ostatnými doplnkami. Eleganciu do interiéru vnáša kombinácia čierneho a bieleho mramoru, použitých na pracovných plochách a zástene v kuchyni.

Bratislava – byt – Sibírska

Návrh interiéru mestského bytu v Bratislave v zemitých tónoch s použitím osvedčených materiálov, akými sú drevo, kameň, laminát a textílie doplnené kovovými prvkami, vďaka čomu ostal priestor vzdušný a útulný zároveň.

Bratislava – byt – PROXENTA

Návrh obývacej časti s kuchyňou a zádveria bytu v čierno bielej kombinácii s nádychom svetlého dubového dreva.

Bratislava – byt – STEIN

Návrh dennej zóny a zádveria bytu v škandinávskom štýle v svetlých tónoch sivej farby a svetlého dubového dreva.

Prievidza – rodinný dom

Návrh interiéru rodinného domu v Prievidzi ladený do prírodných zemitých farieb s nádychom industriálnych prvkov.

Malacky – vzorový byt

Dovoľujeme si Vám predstaviť náš návrh vzorového 2-izbového bytu v projekte výstavby POLYFUNKČNÉHO DOMU PEZINSKÁ situovaný v dynamickej časti mesta Malacky.

Veľké Úľany – rodinný dom

Návrh interiéru dvojdomov vo Veľkých Úľanoch, ktoré sú súčasťou „satelitného“ projektu Eko osada. Interiérový dizajn s dominancou bielej v kombinácii s dubom, ktorý vytvára v dome príjemný a vzdušný interiér dojem.

Bratislava – byt – Riazanská

Predstavujeme vám náš nový návrh mestského bratislavského bytu na Riazanskej ulici. Byt je navrhnytý v modernom štýle v kombinácii bielej farby, teplého drevodekoru dub nebraska s čiernymi kontrastnými prvkami a výraznou fototapetou – mapou mesta Bratislavy.

Nová Dedinka – rodinný dom

Náš ďaľší návrh dennej zóny v rodinnom dome ENDE I. v projekte Lastovičky pre mladú klientku. V interiéri prevláda materiál laminát – Egger dub hamilton prírodný. Kuchyňa je doplnená o ostrov, ktorý je veľmi praktický a zároveň moderný. Pracovná doska a zástena je navrhnutá z technického kameňa. Obývačka pozostáva z funkčnej modernej TV zostavy a komody za sedačkou.

Nová Dedinka – dom – ENDE I

Návrh dennej zóny rodinného domu ENDE I. v projekte Lastovičky, navrhnutý v teplých tónoch dreva, osviežený o prvky a doplnky v zelenej farbe podtrhnuté kuchynskou linkou v sivom odtieni. V dennej zóne domu sme vytvorili príjemné členenie kuchynskej, jedálenskej a obývačkovej časti. Vytvorili sme harmonický celok, ktorý sme dosiahli pomocou vyváženého pomeru nábytkov, výberom doplnkov a otvorenosťou priestoru.

Stupava – dom

Návrh vstupnej chodby, úložného priestoru v rámci nábytkových častí pod schodiskom a kuchynskej linky vo vysokom lesku bielej a sivej farby v kombinácii s drevodekorom – dub lanýžovo hnedý.

Nová Dedinka – byt

Návrh útulného a zároveň funkčného trojizbového bytu, ktorého poznávacím znamením je dôraz na každý detail. Obývacia časť  bytu je obzvláštnená zaujímavou tapetou s motívom prírody, ktorá vytvára v priestore bytu harmonickú atmosféru.  Interiér dopĺňa minimalistická kuchynská linka v bielom prevedení s voľne stojacou chladničkou a okrúhlym stolom. Vstupná chodba nie je príliš veľká, preto bolo nutné, aby sme tento priestor za vstupnými dverami využili maximálne prakticky, ale zároveň aj zaujímavo. Spálňu sme navrhli vzdušne, esteticky a zároveň prakticky.

Nová Dedinka – dom – ENDE III

Návrh moderného a sviežeho interiéru v rodinnom dome sa nesie v duchu sviežich, svetlých tónoch. Prepojenie obývačky a kuchyne prináša štedrý spoločenský priestor, v ktorom je miesto i pre jedálenskú časť. Kuchynská linka s ostrovom je v bielej matnej farbe v kombinácii s teplým drevom a na ostrove je použitá aj kamenná šedá farba.

Nová Dedinka – Detská izba

Ružová je typickou farbou pre väčšinu dievčat, preto sme aj do nášho návrhu detskej izby použili túto farbu. Steny v izbe sú doplnené o zaujímavé poličky v tvare obláčikov a obrazov, zjemnené bielou neutrálnou farbou na nábytku. Praktická izba, kde bude mať dieťa dostatok miesta na hranie, učenie, ale i možnosť nájsť potrebný pokoj a energiu do ďalšieho dňa.

Nová Dedinka – dom – ENDE

Kuchynská linka v bielom lesku navrhnutá do rodinného domu v štýle glamour, ktorá v sebe spája eleganciu, luxus, dramatickosť až výstrednosť.

Zálesie – Študentská izba

Premeniť detskú izbu na „kráľovstvo“ dospievajúceho študenta nemusí byť vždy jednoduchá úloha. Tu je návrh študentskej izby v našom podaní.

Nová Dedinka – dom Motiv

Inšpirujte sa realizáciou kuchynskej linky a TV skrinkou do obývačky  v rodinnom dome MOTIV v Novej Dedinke. Moderná kuchynská linka do tvaru “L” , ako i obývačková skrinka s barovým pultom už robí radosť svojim novým majiteľom. Materiálové prevedenie nábytku-  lamino antracit v kombinácii s drevodekorom akácia Lakeland. Vstavaná skriňa v bielom matnom lamino prevedení s dostatkom úložného miesta dotvára detskú izbu.

Bratislava – byt NUPPU

Realizácia dennej zóny bratislavského bytu, vstupnej časti a kúpeľňovej skrinky disponujúca dvomi hlavnými dekormi a to dubom halifaxom prírodným v kombinácii s neutrálnou bielou matnou. Nábytok je obzvláštnený pastelovým fialkovým odtieňom, ktorý dodáva interiéru príjemný akcent.

Bratislava – Panorama City

Moderný nábytok na mieru dvojizbového bytu v developerskom projekte Panorama City realizovaný v materiálovom vyhotovení EGGER lamino + HPL lamino. Interiér pôsobí vzdušne a zároveň má dostatok úložného priestoru. Výrazným prvkom v kuchyni je perforovaný obklad steny, ktorý slúži napríklad na zavesenie kuchynských utierok, náradia, či tašiek.

Stupava – Rodinný dvojdom

Funkčný a moderný interiér v nadčasovej bielej farbe vo vysokom lesku. Použitý materiál SENOSAN.

Nová Dedinka – Rodinný dom

Zľahka industriálny interiér rodinného domu pre mladú rodinu s vášňou pre drevo.

Bratislava – Slavín

Elegantný a moderný interiér rodinného domu realizovaný pomocou prírodných materiálov v kombinácii s umelým kameňom a lamino povrchom.