Lastovičky

LASTOVIČKY

Pozrite si naše realizácie

Náš partner Vestal Living, s.r.o. realizuje projekt obytnej zóny s názvom LASTOVIČKY situovanej 15 km od Bratislavy v obci Nová Dedinka. Ponúka 118. rodinám bývanie na ideálne orientovaných stavebných pozemkoch s výmerami od 465 do 1359 m2. Vďaka veľmi výhodnému umiestneniu pozemkov si môžu budúci majitelia užívať plnými dúškami nielen pokojné bývanie na vidieku, ale aj aktívny oddych v prírode popri riekach Malý Dunaj a Čierna Voda.

Na pozemkoch už reálne stojí viacero typov domov, ktoré developerská spoločnosť Vestal Living postavila. Ide o jedinečný urbanistický koncept, ktorý vytvára v ľuďoch pocit bezpečia, harmónie a súkromia.

Už dnes si môžete prísť pozrieť vzorový dom MOTIV, jeho štandardné vybavenie, ako i nábytok, ktorý dodávala naša spoločnosť. Výnimočnou vlastnosťou tohto typu domu je veľká technická miestnosť a netradičné umiestnenie kuchyne v otvorenom priestore s obývačkou.

Momentálne prebieha výstavba radových rodinných domov VERSATILE, ktoré sú už taktiež v ponuke na predaj. V marci 2019 budeme zariaďovať interiér tohoto radového domu nábytkom na mieru, čiže budete môcť prísť a pozrieť si ho aj zvnútra. Obhliadky sú možné každý pracovný deň v čase od 9.00 h. do 17.00 h. /0910 44 77 77/

Developer taktiež spustil od februára 2019 predaj bytov v Lastovičkách. Ide o nové trojizbové byty s výmerou úžitkovej plochy 74 m2  s predzáhradkou, či terasou.

V obci Nová Dedinka sa nachádza bohatá občianska vybavenosť. Pre deti je prístupných viacero detských ihrísk, športovísk, cyklotrasa a 2-stupňová základná škola s materskou škôlkou, ktoré prešli rekonštrukciou a rozvojom svojich kapacít.

Vzorový interiér rodinného domu Motiv v Novej Dedinke.

Naša spoločnosť realizuje technické zariadenia domov, ako i zariadenia interiérov rodinných domov nábytkom na mieru.