Lastovičky

LASTOVIČKY

Pozrite si naše realizácie

Náš partner Vestal Living, s.r.o. realizuje projekt obytnej zóny s názvom LASTOVIČKY situovanej 15 km od Bratislavy v obci Nová Dedinka. Vďaka veľmi výhodnému umiestneniu pozemkov si môžu budúci majitelia užívať plnými dúškami nielen pokojné bývanie na vidieku, ale aj aktívny oddych v prírode.

Na pozemkoch už reálne stojí viacero typov domov, ktoré developerská spoločnosť Vestal Living postavila. Ide o jedinečný urbanistický koncept, ktorý vytvára v ľuďoch pocit bezpečia, harmónie a súkromia.

V obci Nová Dedinka je prístupných pre deti viacero detských ihrísk, športovísk, cyklotrasa a 2-stupňová základná škola s materskou škôlkou, ktoré prešli rekonštrukciou a rozvojom svojich kapacít.

Interiér rodinného domu MOTIV v Novej Dedinke.

Sme spoločnosť, ktorá vie pre vás pripraviť interiérový návrh rodinného domu, či bytu. Vieme spracovať 3D modely, vizualizácie a výkresovú dokumentáciu. Taktiež vám vieme pripraviť na základe našich vypracovaných výkresov na nábytky cenovú ponuku, ako i zabezpečiť dodanie a montáž nábytku do vášho príbytku.

Radi vám poradíme s výberom interiérových prvkov /sedačka, koberec, vankúše a pod./  na základe vašich potrieb a požiadaviek. K našim realizáciám neodmysliteľne patria spoľahliví partneri a dodávatelia.

Našim cieľom je vytvoriť pre vás interiér „šitý na mieru“ a zároveň akceptovateľný pre váš rozpočet.