Projekt Lastovičky vám prináša jedinečný koncept bývania s jednotnou a premyslenou architektúrou, občianskou vybavenosťou, voľnočasovými aktivitami a napojením na prírodu.

Lastovičky sú situované iba 3 km za jednou z najvyhľadávanejších lokalít na bývanie v blízkosti Bratislavy – obcou Bernolákovo, ihneď na začiatku obce Nová Dedinka. Nachádzajú sa v nádhernom tichom prostredí obkolesené lesom, jazerom, existujúcou zástavbou rodinných domov a riekou Čierna Voda, ktorá je v bezprostrednej blízkosti pozemkov prepojená cez umelý vodný kanál s tokom Malého Dunaja. Z druhej strany rieky Čierna Voda je moderné detské ihrisko s altánkami a cyklotrasa smerujúca cez úžasnú prírodu popri rieke do Bernolákova a následne do Ivanky pri Dunaji.

Projekt Lastovičky vám prináša jedinečný koncept bývania s jednotnou a premyslenou architektúrou, občianskou vybavenosťou, voľnočasovými aktivitami a napojením na prírodu. Nová štvrť ponúka ulice s modernými bungalovmi, klasickými bungalovmi, radovou zástavbou, bytovými domami, občiansku vybavenosť s námestím, potraviny Kraj, oddychový areál Park Dedinka, záhradníctvo, ale aj okolie s cyklotrasami, riekami Čierna Voda, Malý Dunaj a nádhernou prírodou.

V roku 2020 otvoria v Lastovičkách budovu občianskej vybavenosti. Na prízemí pre vás pripravujú reštauráciu, kaviareň, a prevádzky s produktami a službami dennej potreby. Na poschodí nájdete fittness centrum, coworkingové a samostatné kancelárie a ubytovanie na prenájom. Súčasťou občianskej vybavenosti bude námestie so stánkami a malým amfiteátrom, kde sa budú konať rôzne spoločenské podujatia a trhy. Toto všetko v krásnom vidieckom štýle, ktorý bude odzrkadľovať charakter lokality.

Taktiež v tejto lokalite budú potraviny KRAJ, ktoré poskytnú komplexný nákup pod jednou strechou pre celú rodinu a za primerané ceny.

V Novej štvrti LASTOVIČKY čoskoro plánujú postupne realizovať voľnočasový Rodinný park, kde na ploche viac ako 13 000 m2 nájdete veľký park s jazerom a oddychové zóny na grilovanie a opekanie. Ďalej bezpečné detské ihrisko, preliezky, lanovku a zóny pre posedenie mamičiek s malými deťmi. V neposlednom rade Outdoor workout zónu a bežecké trasy pre športovcov, ako i priestor na prechádzky a oddych.

V prípade, že by ste mali záujem o bližšie informácie ohľadne výstavby rodinných domov môžete si dohodnúť obhliadku priamo na tel. čísle: 0910 772 772 alebo nápíšte na náš e-mail: solidis@solidis.sk

2019-02-15T11:11:35+00:00