Realizácie Lastovičky

REALIZÁCIE 

Neváhajte a pozrite si naše realizácie interiérov v projekte Lastovičky v obytnej zóne Nová Dedinka, ktoré sme realizovali v spolupráci s developerom Vestal Living.

Nová Dedinka –  RD MOTIV

Inšpirujte sa realizáciou kuchynskej linky a TV skrinky do obývačky  v rodinnom dome MOTIV v Novej Dedinke. Moderná kuchynská linka do tvaru “L” , ako i obývačková skrinka s barovým pultom už robí radosť svojim novým majiteľom. Materiálové prevedenie nábytku-  lamino antracit v kombinácii s drevodekorom akácia Lakeland. Vstavaná skriňa v bielom matnom lamino prevedení s dostatkom úložného miesta dotvára detskú izbu.

Nová Dedinka – Rodinný dom

Kuchynská linka, obývačková zostava a jedálenský stôl podľa predstáv našich klientov v prevedení egger lamino dub v kombinácii s bielou matnou a imitáciou betónu – zástena a pracovná doska.

Nová Dedinka – RD Versatile

Vzorový rodinný dom Versatile v projekte Lastovičky, v ktorom si developer v rámci farebnosti nábytku zvolil prevedenie použitia hladkej bielej, perlovo šedej a drevodekoru – dub bardolino prírodný /lamino/.

Nová Dedinka – RD Vizia

Realizáciá kuchynskej linky a špajze s obkladom v rámci dverí pre mladý pár v kombinácii lamino dub hamilton a biela hladká. Zabezpečovali sme aj dodávku a montáž interiérových dverí.

Nová Dedinka – RD Quatro Pace

Drevená kuchynská linka s modernými tvarmi, obkladom a posuvnými dverami v industriálnom štýle.