Solidis, s.r.o.
Závadská 7617/10
831 06 Bratislava
Slovenská republika
______

IČO: 46267212
DIČ: 2023307748
IČ DPH: SK2023307748
______

solidis@solidis.sk
+421 905 847 098
Blog

Blog

Interiér rodinného domu ENDE III.

Návrh moderného a sviežeho interiéru v rodinnom dome ENDE III. sa nesie v duchu sviežich, svetlých tónoch. Prepojenie obývačky a kuchyne prináša štedrý spoločenský priestor, v ktorom je miesto i pre jedálenskú časť. Denná zóna je obohatená o praktický konferenčný stolík a zaujímavý minimalistický stolík pod TV. Kuchynská linka je v bielej matnej farbe v kombinácii s teplým drevodekorom. Spotrebiče uceľujú pocit jednoty a kuchyňa pôsobí tvarovo príjemne a čisto. Do kuchyne je umiestnená veľká americká chladnička, do ktorej sa zmestí dostatok čerstvých potravín.

Návrh dennej zóny v rodinnom dome ENDE I. v projekte Lastovičky

V tomto roku 2020 developer Vestal Living, s.r.o. začal s výstavbou posledných rodinných domov ENDE I., ENDE I.II a ENDE II., ktoré sú v predaji a ponúka ich v rôznych dispozíciách so 4-5 obytnými miestnosťami. My sme sa zamerali na RD ENDE I., ktorý má výmeru 98 m² a pozemkom 473 m². Pripravili sme návrh dennej zóny pre tento dom a to v troch rôznych materiálových prevedeniach. V spoločenskej časti domu sa nachádza kuchyňa a obývacia miestnosť so vstupom na priestrannú, čiastočne krytú terasu.

Interiér rodinného domu Versatile v projekte Lastovičky v tónoch svetlého dreva, bielej a žltej farby

Momentálne pripravujeme realizáciu nábytku do rodinného domu Versatile v projekte Lastovičky. Návrh interiéru pripravila architektka Ing. arch. Martina Geletová. Interiérový návrh rešpektuje priestorové možnosti rodinného domu, snaží sa využiť každý jeden jeho centimeter a ponúknuť svojmu budúcemu majiteteľovi požadovaný komfort, estetiku, funkčnosť a praktickosť.

Realizácia vzorového rodinného domu Versatile v projekte Lastovičky

V apríli 2019 sme zrealizovali pre developera Vestal Living, s.r.o. nábytkom na mieru vzorový rodinný dom Versatile v projekte Lastovičky. Developer si v rámci farebnosti nábytku zvolil prevedenie použitia bielej v kombinácii s dubom prírodným a perlovo šedou. Rodinný dom sme zariadili vo vstupnej časti domu, čiže šatníkovú skriňu so sedením a úložným priestorom.

Ako zariadiť študentskú izbu?

Čím je dieťa staršie a dospieva, mení sa jeho vkus, názory, štýl a podobne. Vývin z dieťaťa na dospelého človeka sa prejaví i na zmene potrieb a tým aj zmene izby, čo sa týka funkčnosti, a aj dizajnu. Urobiť radikálnu premenu z detského kráľovstva na izbu dospievajúceho študenta, nemusí byť jednoduchá úloha.