Blog

Blog

Kuchyňa v glamour štýle

Návrh kuchynskej linky v bielom lesklom prevedení je navrhnutý v štýle glamour. Spája v sebe eleganciu, luxus, dramatickosť, ba až výstrednosť. Kuchyňa disponuje s vysokou zostavou, v ktorej je zabudovaný kávovar a rúra na pečenie. Ostrov dopĺňa varná doska na prípravu jedál a posedenie s luxusnými stoličkami pre rannú kávu, či stolovanie. Priestor kuchyne je doplnený o romantickú tapetu s motívom kvetov a o zariaďovacie predmety, ako i doplnky v zlatom prevedení,ktoré dodávajú kuchyni nádych luxusu. Príjemný dojem v priestore vytvára obraz, ktorý kuchyňu nie len dopĺňa, ale jej dáva určitú osobnosť a estetický zážitok.

Útulný návrh bytu v bytovom dome v projekte Lastovičky

Pre našich klientov v projekte Lastovičky sme navrhli útulný a zároveň funkčný trojizbový byt, ktorého poznávacím znamením je dôraz na každý detail. Obývacia časť  bytu je obzvláštnená zaujímavou tapetou s motívom prírody, ktorá vytvára v priestore bytu harmonickú atmosféru. Na podlahe je koberec, ktorý pôsobí príjemným a zároveň teplým dojmom. Interiér dopĺňa minimalistická kuchynská linka v bielom prevedení s voľne stojacou chladničkou a okrúhlym stolom. 

Interiér rodinného domu ENDE III.

Návrh moderného a sviežeho interiéru v rodinnom dome ENDE III. sa nesie v duchu sviežich, svetlých tónoch. Prepojenie obývačky a kuchyne prináša štedrý spoločenský priestor, v ktorom je miesto i pre jedálenskú časť. Denná zóna je obohatená o praktický konferenčný stolík a zaujímavý minimalistický stolík pod TV. Kuchynská linka je v bielej matnej farbe v kombinácii s teplým drevodekorom. Spotrebiče uceľujú pocit jednoty a kuchyňa pôsobí tvarovo príjemne a čisto. Do kuchyne je umiestnená veľká americká chladnička, do ktorej sa zmestí dostatok čerstvých potravín.

Návrh dennej zóny v rodinnom dome ENDE I. v projekte Lastovičky

V tomto roku 2020 developer Vestal Living, s.r.o. začal s výstavbou posledných rodinných domov ENDE I., ENDE I.II a ENDE II., ktoré sú v predaji a ponúka ich v rôznych dispozíciách so 4-5 obytnými miestnosťami. My sme sa zamerali na RD ENDE I., ktorý má výmeru 98 m² a pozemkom 473 m². Pripravili sme návrh dennej zóny pre tento dom a to v troch rôznych materiálových prevedeniach. V spoločenskej časti domu sa nachádza kuchyňa a obývacia miestnosť so vstupom na priestrannú, čiastočne krytú terasu.

Interiér rodinného domu Versatile v projekte Lastovičky v tónoch svetlého dreva, bielej a žltej farby

Momentálne pripravujeme realizáciu nábytku do rodinného domu Versatile v projekte Lastovičky. Návrh interiéru pripravila architektka Ing. arch. Martina Geletová. Interiérový návrh rešpektuje priestorové možnosti rodinného domu, snaží sa využiť každý jeden jeho centimeter a ponúknuť svojmu budúcemu majiteteľovi požadovaný komfort, estetiku, funkčnosť a praktickosť.

Realizácia vzorového rodinného domu Versatile v projekte Lastovičky

V apríli 2019 sme zrealizovali pre developera Vestal Living, s.r.o. nábytkom na mieru vzorový rodinný dom Versatile v projekte Lastovičky. Developer si v rámci farebnosti nábytku zvolil prevedenie použitia bielej v kombinácii s dubom prírodným a perlovo šedou. Rodinný dom sme zariadili vo vstupnej časti domu, čiže šatníkovú skriňu so sedením a úložným priestorom.